Zestaw malarski GRATIS

Przy zakupie min. 5 litrów farby lateksowej lub ceramicznej firmy Greinplast – NA HASŁO: GREINPLAST zestaw malarski GRATIS 👉 (kuweta, wałek, rączka do wałka).

Promocja obowiązuje w dniach: 2-7.08.2021 lub do wyczerpania zapasów.

 

 

 

 

 

 

 

GREINPLAT ELEGANCE
Greinplast Elegance to nowa odsłona farby lateksowej oferowanej juz od kilku lat na rynku przez firmę Greinplast. Jej unowocześniona receptura oraz wzbogacona paleta kolorystyczna to aututy, które plasują ten produkt w ścisłej czołówce farb do wnętrz w Polsce.
50 gotowych kolorów farby tworzy kolekcję, którą nazwaliśmy „Klasycznie i elegancko”. Farba przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów. Bogata i uniwersalnie skomponowana paleta barw umożliwia jej zastosowanie w pomieszczeniach o różnorodnym charakterze i przeznaczeniu.
Farba Greinplast Elegance charakteryzuje się wyjątkową odpornością na szorowanie, wysoką siłą krycia oraz szerokim spektrum zastosowania.  Nadaje się ona zarówno do malowania wnętrz mieszkalnych czy biurowych, jak również do wykorzystania w takich pomieszczeniach jak kuchnie czy łazienki.
Wzornik kolorów:

GREINPLAST CERAMIC
Greinplast Ceramic to kolekcja farb ceramicznych powstała z połączenia najnowszej technologii oraz ponadczasowej kolorystyki. Parametry techniczne pozwalają wykorzystać ją w miejscach często i intensywnie użytkowanych, na powierzchniach narażonych na zabrudzenia i otarcia.
Podwyższona wytrzymałość czyni ten produkt niezwykle użytecznym. Powłoka nano ceramiczna, którą tworzy na malowanej powierzchni, chroni ściany przed plamami i zabrudzeniami. Zachęcamy do zapoznania się z właściwościami farby oraz zapraszamy do skorzystania z porad i podpowiedzi dotyczących wykorzystania kolorów w otoczeniu.
Kolekcja gotowych kolorów pod nazwą „Nowocześnie i elegancko” to swego rodzaju kontynuacja istniejącej wcześniej kolekcji farb lateksowych „Klasycznie i elegancko”. Kolorystyka tej kolekcji została dobrana na podstawie analiz sprzedaży farb barwionych oraz obserwacji trendów w aranżacji wnętrz. W ten sposób wybrano 60 propozycji wyjątkowych kolorów, spośród których każdy może wybrać kolor dla siebie.
Wzornik: